top of page

Sport v kempu

Součástí areálu je několik sportovišť pro malé i velké návštěvníky: dětské hřiště s prolézačkami, mega nafukovací trampolínou a pískem, dvě hřiště na plážový volejbal, dostatečně velká vodní plocha například pro paddleboard nebo nafukovací kánoe.

Když už jsme u sportování v kempu tak by jsme Vás určitě chtěli informovat o sportovní akci, kterou pro velký úspěch budeme každoročně pořádat - MOKREJS

týmový triatlonový závod kde tým tvoří jedno dítě od 4. do 15. let a jeden dospělák. Na fotogalerie z 0tého ročníku se můžete podívat níže.

Zábava v kempu

Take o zábavu je u nás hojně postaráno, pořádáme hudební, kulturní, gastronomické, dětské a další skvělé akce. Za rok 2020 to byly:

Panoptic summer band, Českodubští umělci, DJ Sphinx a několik jeho Oldies a Disco party, soutěž o nejlepší masku, skupina Sousedi, Hurwajs, František Nedvěd ml., kapela L.P.A., Royal band, Continental band, několikrát u nás byl Honza Popleta ať už se svými kamarády, mořskou show a nebo zoo show, přiletěli také Papoušci v akci, a proběhlo také malování na obličej. Mohli jste u nás ochutnat fast food víkend, maďarskou kuchyni, langoše, speciality z grilu, kýtu z grilu, zabíjačkové hody a spoustu dalších dobrot. Také jsme pořádali prodejní výstavu obrazů, koláží a poezie, jejíž výtěžek byl věnován Domovu důchodcův Českém Dubu. Zajímavá byla také návštěva z Českodubského hasičského záchranného sboru spojená s přehlídkou hasičské techniky. No zkrátka bylo toho až až a mnohem víc pro Vás ještě chystáme!

bottom of page